Αποτελέσματα Ειδικών κατηγοριών - Special Categories

Καλύτερες Γυναίκες - Best Women
Rank SNo.   Name   Rtg Typ Pts Fide
12 25 GM Lahno Kateryna f 2481   7 34
24 30 IM Romanko Marina f 2447   6 33
28 31 IM Harika Dronavalli f 2445 U18 6 32½
33 45 IM Turova Irina f 2387   6 32
40 17 GM Stefanova Antoaneta f 2535   6 30½
48 79   Kudriashova Irina f 2132   6 26
52 34 IM Gaponenko Inna f 2428   30½
Ο πρόεδρος της ΣΑΧ κ. Παπαδογιάννης βραβεύει
τις νικήτριες στην κατηγορία γυναικών
Κατηγορία Βετεράνων - Veterans
Rank SNo.   Name   Rtg Typ Pts Fide
64 80   Balaskas Panayotis   1960 S60 26
82 86 WIM Tsifanskaya Ludmila A f 2113 S60 5 26½
113 91   Ornithopoulos Nikolaos   1960 S60 23½
128 75 FM Maris Ioannis   2045 S60 4 28
174 152   Paragliola Gennaro   1619 S60 16
Οι νικητές στην κατηγορία Βετεράνων με τον
Πρόεδρο του Δημ. Συμβουλίου κ. Λουράκη
Κατηγορία κάτω των 12 ετών - Under 12 Boys
Rank SNo.   Name   Rtg Typ Pts Fide
95 135   Naoum Spyridon   1585 U12 5 24
136 126   Kalogeris Ioannis   1445 U12 4 21
137 153   Tsiros Fragkiskos Vlasios   1235 U12 4 21
151 161   Rahmanidis Petros   1365 U12 4 18
157 164   Agnantis Alexandros   1305 U12 4 17
159 178   Ontabasidis Aristidis   1010 U12 4 15
160 175   Sifalakis Georgios   1065 U12 4 15
161 177   Kalogridakis Theodoros   1010 U12 4 13
Ο κ. Περάκης βραβεύει τους νικητές
στην κατηγορία κάτω των 12 ετών
Κορίτσια κάτω των 12 ετών - Girls under 12
Rank SNo.   Name   Rtg Typ Pts Fide
138 145   Markaki Sofia f 1320 U12 4 20½
193 208   Fournaraki Chrysoula f 1000 U12 3 12
200 221   Gaponenko Violeta f 0 U12 3 11
202 204   Vozinaki Anthi - Maria f 1005 U12 3 11
Ο κ. Βαλάντης βραβεύει τις νικήτριες
στην κατηγορία κάτω των 12 ετών
Κατηγορία κάτω των 14 ετών - Under 14
Rank SNo.   Name   Rtg Typ Pts Fide
43 55 FM Grover Sahaj   2310 U14 6 30½
49 125   Zeppos Panagiotis   1660 U14 6 24
63 93   Tzouganakis Panteleimon   1910 U14 26½
86 101   Kazakos Emmanouil   1735 U14 5 25½
94 104   Hunt Daniel   1965 U14 5 24½
102 149   Tsiros Dimitrios   1205 U14 5 20½
104 148   Litsas Panagiotis   1485 U14 5 20
Κορίτσια κάτω των 14 ετών - Girls under 14
Rank SNo.   Name   Rtg Typ Pts Fide
105 168   Agnanti Danai f 1230 U14 5 18
185 216   Zafiriou Margarita f 1000 U14 3 15
192 197   Manioudaki Elia f 1005 U14 3 12
Ο κ. Ζουρίδης βραβεύει τις νικήτριες
κάτω των 14 ετών
 
Κατηγορία κάτω των 16 ετών - Under 16
Rank SNo.   Name   Rtg Typ Pts Fide
47 52 FM Prasanna Rao   2334 U16 6 28½
59 82   Karma Pandya   2128 U14 27½
62 100   Pappelis Dimitrios   1875 U16 26½
72 103   Kerigan Demre   1969 U16 5 28½
78 97   Liaskos Leonidas   1825 U16 5 27½
84 92   Papadimitriou Athanasios   1915 U16 5 26
90 110   Papadogiannis Sevastianos   1700 U16 5 25
96 115   Barbagiannis Panayotis   1615 U16 5 24
99 122   Balomenakis Haralambos   1705 U16 5 22
103 143   Kolomvakis Stelios   1475 U16 5 20
Ο κ. Παπαδουλάκης βραβεύει τους νικητές
στην κατηγορία κάτω των 16 ετών
Κορίτσια κάτω των 16 ετών - Girls under 16
Rank SNo.   Name   Rtg Typ Pts Fide
120 137   Tsarouha Marianthi f 1560 U16 21½
141 142   Skaraki Antigoni f 1430 U16 4 20
195 213   Markaki Maria f 1000 U16 3 12
Ο κ. Πατεράκης βραβεύει
τις νικήτριες κάτω των 16 ετών
Κατηγορία κάτω των 18 ετών - Under 18
Rank SNo.   Name   Rtg Typ Pts Fide
28 31 IM Harika Dronavalli f 2445 U18 6 32½
39 46   Kanakaris Georgios   2320 U18 6 31
69 66   Kilpatrick Callum   2226 U18 5 29
87 111   Balokas Dimitrios   1870 U18 5 25½
112 107   Sekadakis Dimitrios   1690 U18 24
117 117   Karaoulanis Dimitrios   1760 U18 22½
121 165   Serntedakis Georgios   1280 U18 21
123 167   Galanakis Mihail   1255 U18 19½
Ο Αντιδήμαρχος κ. Μπικάκης με τους νικητές
στην κατηγορία κάτω των 18 ετών
Κορίτσια κάτω των 18 ετών - Girls under 18
Rank SNo.   Name   Rtg Typ Pts Fide
98 120   Hristodoulaki Antonia f 1680 U16 5 23
153 128   Aggelaki Filia f 1310 U18 4 18
188 207   Chatzidaki Dimokratia f 1000 U14 3 13
Ο Αντιδήμαρχος κ. Μαράκης βραβεύει τις
νικήτριες στην κατηγορία κάτω των 18 ετών
Κατηγορία τοπικών παικτών - Local players
193     Φουρναράκη Χρυσούλα f 1000 U12 3 12
211     Φουρναράκης Λευτέρης   1000 U14 8,5
215     Σεργεντάνης Νίκος   1000 U14 2 11
218     Σαρτζετάκης Αντώνης   1000   2 9
Ο κ. Παπαδάκης βραβεύει τους τοπικούς νικητές
Καλύτερη ομάδα - BEST TEAM
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Ο Αντιπρόεδρος της ΣΑΧ κ. Ναούμ Γ.
βραβεύει την καλύτερη ομάδα