Νικητές ειδικών κατηγοριών
Special Category Prizes

θέση
Women
Βαθμοί
E.Makka (GRE)
6,5
Z.Iordanidou (GRE)
5,5
I.Iasman (FRA)
5,5
     
θέση
Boys U18
βαθμοί
1ος
S.Kourkoulos-Arditis (GRE)
6,5
2ος
P.Michelakos (GRE)
5,5
3ος
Y.V.K. Chakravarthi (IND)
5,5
     
θέση
Girls U18
βαθμοί
A.Kafetzi (GRE)
5,5
D.Androni (GRE)
5
A-M.Drakaki (GRE)
4,5
Ο Αντιδήμαρχος Καντάνου Σελίνου κ. Πυροβολάκης με τις νικήτριες της κατηγορίας κάτω των 18 ετών Καφετζή Αγγ., Ανδρώνη Δημ., και Α.Μ. Δρακάκη
θέση
Boys U16
βαθμοί
1ος
I.Stathopoulos (GRE)
6,5
2ος
S.Naoum (GRE)
5,5
3ος
N.Gouloutis (GRE)
5,5
Ο Πρόεδρος της Κοινωφελούς επιχείρησης κ. Σαρτζετάκης Μιχάλης με τους νικητές της κατηγορίας κάτω των 16 ετών Σταθόπουλος Γιάννης Ναούμ Σπύρος και Γουλούτης Νίκος
βαθμοί
Girls U16
θέση
E.Serpetsidaki (GRE)
5,5
S.Markaki (GRE)
5
E.Papathanasiou (GRE)
5
Ο Δημ σύμβουλος Καντάνου Σελίνου κ. Κουκουβιτάκης Βασίλης με τις νικήτριες κάτω των 16 ετών Σερπετσιδάκη Εύα Μαρκάκη Σοφία και Παπαθανασίου Ελισσάβετ
 
Boys U14
 
1ος
N.Theodorou (GRE)
6
2ος
A.Chernukhin (RUS)
6
3ος
A.Papadopoulos (GRE)
5,5
Ο εκπρόσωπος της ΥΔΡΟΑΙΟΛΙΚΗΣ Α.Ε. με τους νικητές κάτω των 14 ετών Θεοδώρου Νικόλας Chernukhin A. και Παπαδόπουλος Αργύρης
θέση
Girls U14
βαθμοί
E.Kotsoglou (GRE)
4
A.Petraki (GRE)
4
E.Petraki (GRE)
4
Ο εκπρόσωπος της ΗΛΕΚΤΩΡ Α.Ε με τις νικήτριες κάτω των 14 ετών Κώτσογλου Ευαγγελία Πετράκη Αργυρώ και Πετράκη Ευαγγελία
θέση
Boys U12
βαθμοί
1ος
K.Triantos (GRE)
5
2ος
N.Karousos-Theodorakis (GRE)
5
3ος
P.Bravos (GRE)
4,5
Ο κ. Σχετάκης με τους νικητές κάτω των 12 ετών Τριάντος Κώστας Καρούσος -Θεοδωράκης Νικός και Μπράβος Παναγιώτης
θέση
Girls U12
βαθμοί
A-M.Vozinaki (GRE)
4,5
M.Louka (GRE)
4
E.Karavitaki (GRE)
4
Ο Πρόεδρος της Π.Σ. Περιστερίου κ. Μπέλος Αντώνης με τις νικήτριες κάτω των 12 ετών Βοζινάκη Ανθή Μαρία, Λουκά Μαγδαληνή και Καραβιτάκη Ευαγγελία
θέση
Veterans
βαθμοί
1ος
P.Bielby (ENG)
4,5
2ος
P-A.Schwarz (SUI)
4
Ο προπονητής της ΣΑΧ κ, Τσαρουχάς Κώστας με τον νικητή στην κατηγορία Βετεράνων κ. P. Bielby απο την Αγγλία
 
Locals
 
1ος
S.Vlisidis (GRE)
2
Η Πρόεδρος του ΣΚΟΡ κ. Παυλίδου Σαϊα με τον πρώτο τοπικό παίκτη Βλησίδη Σταύρο
 
Team
 
  Π.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (GRE)  
Ο Πρόεδρος της ΣΑΧ κ. Παπαδημητράκης Γιάννης ο κ. Λιοδάκης με την νικήτρια ομάδα Π.Σ. Περιστερίου Παπαθανασίου Ελισσάβετ Μπέλος Γιάννης και Σταθόπουλος Γιάννης
     
Οι νικήτριες ομάδες του τουρνουά Μπλιτς
     

 

Paleochora Team Blitz Tournament 2013
Τελική Κατάταξη
Κατ. Ομάδα
Παρ.
+
=
-
Pts.
MP
1
Μόλις Χάσατε
7
5
1
1
19½
11
2
Οι Μαίτρ-ιοι
7
5
2
0
19
12
3
Τρεις κι ο Κούρκουλος
7
4
3
0
19
11
4
Indian Tigers
7
4
3
0
19
11
5
Εκτός Συναγωνισμού
7
3
2
2
18
8
6
Kelebres
7
4
0
3
18
8
7
Κ.Ε.Μ.Π.Α-Μ.
7
5
0
2
17½
10
8
Helvetic Tour
7
5
0
2
17½
10
9
Ζωές Να' χετε
7
3
1
3
17
7
10
"Το Μεγαλύτερο Όνομα στο Τουρνουά"
7
5
0
2
16½
10
11
Ανώνυμοι
7
4
0
3
16½
8
12
Μικρούληδες
7
4
0
3
15½
8
13
TSM Chess Club Belgium
7
3
1
3
15½
7
14
ΟΥΖΟ
7
3
2
2
15
8
15
Beta House
7
2
3
2
15
7
16
w(e).w(in).w(hoever).gg.gr (Golden Girls)
7
3
1
3
15
7
17
Οι Αναποφάσιστοι
7
2
3
2
15
7
18
Ασήμαντοι
7
4
0
3
14½
8
19
Οι Παικτάρες
7
3
1
3
14½
7
20
The Queen and the Three Knights
7
2
2
3
14½
6
21
Team Villa Mavise
7
3
2
2
14
8
22
Ροκάκια
7
4
0
3
13½
8
23
Take Four
7
3
0
4
13½
6
24
Καμικάζι
7
3
0
4
13½
6
25
Οι Άντρες με τα Ασπρόμαυρα
7
2
2
3
13½
6
26
Συμμορία
7
2
2
3
13
6
27
Team Pala
7
2
2
3
13
6
28
Παολίστες
7
4
0
3
12½
8
29
Summer Chess
7
2
1
4
12
5
30
Angry Kids
7
2
2
3
11
6
31
Οι Νεράϊδες της Σκακιέρας
7
2
0
5
11
4
32
Angry Chess
7
2
1
4
10½
5
33
Good Chess
7
2
1
4
10½
5
34
Τα Σαϊνάκια
7
2
0
5
4
35
Νυχτερινοί Καβαλάρηδες
7
1
2
4
9
4
36
Α.Ο:ΜΑΤ:ΟΙ
7
1
2
4
8
4
37
Alternatives
7
0
2
5
2
38
Les P'tits Suisses
7
1
0
6
2